Sale!

Sconto Obývací stěna NEW VISION 18 bílá/dub sonoma

6 999 

Tento model Sconto Obývací stěna NEW VISION 18 bílá/dub sonoma je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 9799.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: b3e11bbd0ed2 Kategorie:

Popis

Obývací stěna NEW VISION 18 je moderním řešením do každého obývacího pokoje, kde preferujete jednoduchost a funkčnost. Sestava se skládá celkem ze dvou kusů nábytku, jejichž vnitřní úložný prostor je bohatě rozčleněný, umožňuje tak přístupné umístění nejen audiovizuální techniky. TV stolek poskytuje tedy jak úložný prostor otevřený, tak i prostor uzavřený a to v podobě jedné zásuvky a dvou dvířek s různým typem otevírání – klasické otočné a výklopné. Závěsná skříňka je také rozdělena na otevřený a krytý úložný prostor, který se nachází za 2 výklopnými dvířky. Jednotlivé elementy si můžete rozmístit podle vlastních představ. Celkové provedení podtrhuje a zvýrazňuje LED osvětlení, které je součástí sestavy. Kvalitní materiál je nenáročný na údržbu. Snadná a rychlá montáž. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Sestavy a stěny > Obývací stěny,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Obývací stěna NEW VISION 18 bílá/dub sonoma - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Obývací stěna NEW VISION 18 bílá/dub sonoma - nábytek SCONTO online .cz