Sale!

Sconto Obývací stěna NEW VISION 17 šedá matná

7 699 

Tento model Sconto Obývací stěna NEW VISION 17 šedá matná je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 10799.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 63652db0529b Kategorie:

Popis

Obývací stěna NEW VISION 17 je moderním řešením do každého obývacího pokoje, kde preferujete jednoduchost a funkčnost. Sestava se skládá z TV stolku, závěsné skříňky a samostatné závěsné police. Jednotlivé elementy si můžete rozmístit podle vlastních představ. TV stolek disponuje menším otevřeným úložným prostorem v podobě dvou užších bloků uprostřed, které jsou určeny především pro umístění audiovizuální techniky. Ve spodní části se za výklopnými dvířky nachází úložný prostor krytý a na obou bocích TV stolku jsou symetricky umístěné další 2 skříňky s dvířky otočnými. Závěsná skříňka disponuje vyklápěcími dvířky s výklopem směrem dolů. Celkové provedení podtrhuje a zvýrazňuje LED osvětlení, které je součástí. Kvalitní materiál je nenáročný na údržbu. Snadná a rychlá montáž. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Sestavy a stěny > Obývací stěny,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Obývací stěna NEW VISION 17 šedá matná - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Obývací stěna NEW VISION 17 šedá matná - nábytek SCONTO online .cz