Sale!

Sconto Obývací stěna ISABELLE šedá/bílá

6 699 

Tento model Sconto Obývací stěna ISABELLE šedá/bílá je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 8799.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 3624ab4c7ae3 Kategorie:

Popis

Obývací stěna ISABELLE v **moderním stylu** je díky svým asymetrickým tvarům zajímavým doplňkem obývacích pokojů. Obývací stěna se skládá ze 4 prvků – **TV komoda, 2 komody a nástěnná police**. **TV komoda** obsahuje výklopná dvířka, za kterými se nachází krytý úložný prostor pro různé TV příslušenství. Vedle dvířek najdete i otevřený prostor s vloženou policí pro umístění multimediálního zařízení. **Komody** obsahují celkem 4 vložené police za otočnými dvířky. Kromě 4 krytých polic obsahují 2 otevřené prostory pro vystavení dekorací nebo knih. Celou sestavu doplňuje nástěnná **police**, která se nachází nad prostorem pro TV a poskytuje další prostor pro dekorace, nebo květiny. Obývací stěna je k dispozici ve více barevných provedeních, vybere si tak opravdu každý zákazník, dle dispozic jeho interiéru. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Sestavy a stěny > Obývací stěny,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Obývací stěna ISABELLE šedá/bílá - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Obývací stěna ISABELLE šedá/bílá - nábytek SCONTO online .cz