Sale!

Sconto Obývací stěna CIRCLE LINE I dub/grafit

20 999 

Tento model Sconto Obývací stěna CIRCLE LINE I dub/grafit je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 29499.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: a21c995d979f Kategorie:

Popis

Obývací stěna CIRCLE LINE vyladí vaši domácnost v moderním stylu. Za to může spojení jednoduchých linií, matných barev a přírodního nádechu dekoru dubu. Obývací stěna se celkem skládá ze tří prvků – TV komoda, police, vitrína. Jasnou dominantou celé sestavy je TV komoda. Její horní plocha o šířce 200 cm ideálně poslouží pro samotnou televizi. Níže se nacházejí dvě otevřené přihrádky s otvory pro kabeláž. Zde najdou místo příslušné TV příslušenství. Celý prostor doplňuje menší zásuvka, umístěná na levé straně. Opačnou stranu tvoří dvířka otočného typu s jednou vloženou policí. Nejvíce úložného prostoru obsahují dvě dolní zásuvky. Přímo nad TV komodou se tyčí police. Její podsvícený kruh LED světlem (třída A) rozjasní prostor nad televizí a zároveň zvýrazní vystavené předměty. Celou sestavu nakonec doplňuje vitrína. Díky jejímu praktickému rozložení úložného prostoru má rozsáhlé využití. Vitrína disponuje dvířky z čirého skla, která obsahují tři skleněné police. Ty jsou osvětlené LED světly (třída A+). Další dvě police jsou umístěné v dolní části. Vitrína dále zahrnuje pět polic, které se nacházejí za levými dvířky. Manipulaci všech zásuvek usnadňuje samouzavírací mechanismus s tichým dovíráním. Kovové úchytky v matném provedením zase působí čistým dojmem. Nožky s plastovými kluzáky dopřávají podlaze větší ochranu. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Sestavy a stěny > Obývací stěny,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Obývací stěna CIRCLE LINE I dub/grafit - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Obývací stěna CIRCLE LINE I dub/grafit - nábytek SCONTO online .cz