Sale!

Sconto Obývací stěna BOOM dub wotan/bílá

3 699 

Tento model Sconto Obývací stěna BOOM dub wotan/bílá je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 4999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 00eb1e636980 Kategorie:

Popis

Obývací stěna BOOM je **moderním a zároveň funkčním prvkem** do vaší domácnosti. Kombinace bílé barvy s přírodním dekorem působí útulným dojmem. Díky volné rozložitelnosti v prostoru je ideální i do menších interiérů a plně se přizpůsobí rozměrům místnosti. Součástí stěny je **závěsná skříňka** s vloženými poličkami. Součástí sestavy je také **TV komoda**, která obsahuje krytý úložný prostor za výklopnými dvířky a **prostor pro multimediální zařízení** s vloženou policí v levé části komody. Sestava obsahuje ještě **nástěnnou polici**, kde se budou skvěle vyjímat dekorace a květiny. Sestava je z **laminovaného dřevotřískového materiálu**, který je nenáročný na údržbu. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Sestavy a stěny > Obývací stěny,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Obývací stěna BOOM dub wotan/bílá - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Obývací stěna BOOM dub wotan/bílá - nábytek SCONTO online .cz