Sale!

Sconto Obývací stěna BLAKE bílá, imitace betonu

13 999 

Tento model Sconto Obývací stěna BLAKE bílá, imitace betonu je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 18499.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: a0a2ee3ec4dd Kategorie:

Popis

Obývací stěna BLAKE je **moderním a zároveň multifunkčním prvkem** do vaší domácnosti. Kombinace bílé barvy s imitací betonu působí luxusním dojmem. Díky velkému množství úložných prostor je **vhodný i do menších interiérů**. Obývací stěna umožňuje **sestavení do pravé i levé rohové varianty** a plně se tak přizpůsobí vašemu interiéru. Sestavu můžete umístit klasicky ke zdi, ale také do prostoru, čímž vznikne zajímavé rozdělení místnosti. Určitě tuto funkci využijí majitelé garsoniér, nebo menších bytových jednotek. Stěna se skládá ze **TV komody**, která je vybavena výklopnými dvířky s pístovým dovíráním pro šetrnou manipulaci. Další částí je **regál**, který kombinuje otevřené a uzavřené úložné prostory. Poslouží tak pro uskladnění oblečení, ale i pro vystavení knih a oblíbených dekorací. Sestava je z **laminovaného dřevotřískového materiálu**, který je nenáročný na údržbu. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Sestavy a stěny > Obývací stěny,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Obývací stěna BLAKE bílá, imitace betonu - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Obývací stěna BLAKE bílá, imitace betonu - nábytek SCONTO online .cz