Sale!

Sconto Obývací stěna ALASKA bílá vysoký lesk

11 999  6 999 

Tento model Sconto Obývací stěna ALASKA bílá vysoký lesk je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 11999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: e18263cf8ef6 Kategorie:

Popis

Povrchová úprava ve vysokém lesku, frézovaná dvířka s kontrastními černými úchyty a LED osvětlení vitrín dělají z obývací stěny ALASKA ideální řešení pro moderní interiéry. Vhodná je i do menších bytů. Široká TV komoda zajišťuje dostatek místa i pro největší televize. Její součástí jsou police a zásuvky k uložení audiovizuálních přehrávačů a dalšího příslušenství k televizi. Otvorem v zadní desce lze snadno vyvést kabely elektroniky. Nejvíce úložného prostoru poskytuje komoda rozdělená třemi regály. Dvě osvětlené vitríny a dvoupatrová nástěnná police jsou ideální k uložení dekorací a dalších drobností. Nástěnná police: 110 x 25 x 23,5 cm (Š x V x H), TV stolek: 200 x 34,2 x 40 cm (Š x V x H), Závěsné komody / vitríny: 38 x 110 x 35 cm (Š x V x H), Komoda: 76 x 113 x 35 cm (Š x V x H) Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Sestavy a stěny > Obývací stěny,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Obývací stěna ALASKA bílá vysoký lesk - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Obývací stěna ALASKA bílá vysoký lesk - nábytek SCONTO online .cz