Sale!

Sconto Noční stolek VALLE bílá matná/dub

9 399 

Tento model Sconto Noční stolek VALLE bílá matná/dub je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 11999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: d2d70e50a9ad Kategorie:

Popis

Noční stolek VALLE ve venkovském stylu vás uchvátí svým čistým provedením a kombinací matné bílé barvy s přírodním dekorem dubu. Vaše ložnice se tak stane útulnějším místem pro odpočinek. Stolek disponuje bohatým úložným prostorem, takže zde vždy naleznete plno místa pro odložení všeho potřebného. Celkem obsahuje tři zásuvky, které se vám budou jednoduše manipulovat díky systému SOFT CLOSE. Pro samovolné a tiché zavření zásuvek vám na ně stačí lehce zatlačit. Vnitřek jedné zásuvky navíc vyplňuje plstěná vložka. Kovové úchytky ve vzhledu starožitného niklu podtrhují celkový styl stolku. Větší odolnost a životnost stolku zajišťují kvalitní ABS hrany společně s laminovaným dřevěným materiálem, který se vám bude zároveň jednoduše udržovat. Noční stolek VALLE stylově i funkčně doplňuje stejnojmennou kolekci, která je individuálně kombinovatelná a spojuje praktičnost s elegancí. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > Noční stolky,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Noční stolek VALLE bílá matná/dub - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Noční stolek VALLE bílá matná/dub - nábytek SCONTO online .cz