Sale!

Sconto Nástěnná vitrína ZENO ořech amber/satinované sklo barva čedič

4 899 

Tento model Sconto Nástěnná vitrína ZENO ořech amber/satinované sklo barva čedič je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 6899.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: e55740f05370 Kategorie:

Popis

Nástěnná vitrína ZENO představuje na pohled příjemný nábytek stavěný do moderně zařízené jídelny či obývacího pokoje. To má na svědomí satinované sklo čedičové barvy v kombinaci s přírodním vzhledem dekoru ořechu amber. Díky tomu vitrína působí až harmonickým dojmem. Za skleněnými dvířky jsou uschované čtyři police, z toho tři mají zakomponovaná LED světla pro zvýraznění vystavených předmětů. Dvířka jsou navíc opatřena kovovými úchytkami černé barvy v matném provedení. Zútulněte svůj domov dalším nábytkem ze stejnojmenného programu ZENO, který vám pomůže vytvořit příjemné zázemí jídelny nebo obývacího pokoje. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Vitríny,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Nástěnná vitrína ZENO ořech amber/satinované sklo barva čedič - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Nástěnná vitrína ZENO ořech amber/satinované sklo barva čedič - nábytek SCONTO online .cz