Sale!

Sconto Nástěnná vitrína SAIGON dub artisan/šedá

6 399 

Tento model Sconto Nástěnná vitrína SAIGON dub artisan/šedá je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 8999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 3c45c36258fe Kategorie:

Popis

Vitrína SAIGON dokáže zaujmout svým nadčasovým vzhledem v moderním designu a praktickým úložným prostorem. Je vyrobena z MDF materiálu v kombinaci dekoru dřeva a odstínu šedé barvy, jehož povrch se vyznačuje velmi snadnou údržbou. Vnitřek vitríny vyplňují tři vložené police, z toho jedna je skleněná a podsvícená LED světlem. Krajní výřez prosklený čirým sklem poskytuje ideální plochu pro vystavení různých dekorací. Kovová úchytka černé barvy v matném provedení podtrhuje celkový design vitríny. Vitrínu SAIGON lze samostatně začlenit do již zařízeného obývacího pokoje anebo je možné propojení s dalšími stejnojmennými prvky a vytvořit si tak ve vašem interiéru jedinečný designový celek. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Vitríny,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Nástěnná vitrína SAIGON dub artisan/šedá - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Nástěnná vitrína SAIGON dub artisan/šedá - nábytek SCONTO online .cz