Sale!

Sconto Ložnicová sestava LOVATO bílá/dub wotan

21 999 

Tento model Sconto Ložnicová sestava LOVATO bílá/dub wotan je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 30999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 3e69a57ea8ac Kategorie:

Popis

Čím vybavit ložnici, aby byla ideálním místem relaxace a odpočinku? Hlavní dominantou ložnice je vždy **postel**, nesmí zde ale chybět ani úložné prostory. Do ložnice se skvěle hodí **šatní skříň** se zrcadlovými dveřmi, které opticky zvětší interiér. Praktickým doplňkem je i **postelový nástavec** s dalšími úložnými prostory a místem pro vystavení dekorací. Všechny tyto části pro dokonalou ložnici najdete v **ložnicové sestavě LOVATO**, která je nejen praktická ale zároveň díky dekoru dubu wotan zútulní váš interiér. **Manželská postel** ze sestavy LOVATO obsahuje středový nosník, do kterého lze zasadit postelové rošty. Vhodné rošty a matraci si určitě vyberete z naší široké nabídky a potom bude vaše lůžko kompletní. Nad postelí najdete **postelový nástavec**, který dotváří čelo postele a ve spodní části obsahuje i **noční stolky** s praktickými zásuvkami. Dotváří tak ideální místo pro váš nerušený spánek. V horní části nástavce najdete celkem 11 vložených polic a 4 otočná dvířka. Kombinace otevřených a uzavřených prostor umožňují vystavení dekorací i uložení oblečení a lůžkovin. Na postelový nástavec plynule navazuje **rohová skříň** se zrcadlovými dveřmi, které opticky zvětší váš interiér. Nedílnou součástí je **prostorná šatní skříň** s 3 otočnými dveřmi, 3 vloženými policemi a šatníkovou tyčí pro všechno vaše oblečení. Sestava je z **laminovaného dřevotřískového materiálu**, který je nenáročný na údržbu a lze ho čistit běžnými nábytkovými přípravky a bavlněným hadříkem. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Sestavy a stěny > Ložnicové sestavy,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Ložnicová sestava LOVATO bílá/dub wotan - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Ložnicová sestava LOVATO bílá/dub wotan - nábytek SCONTO online .cz