Sale!

Sconto Ložnicová sestava CHASE bílá

17 999 

Tento model Sconto Ložnicová sestava CHASE bílá je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 24999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: abd6747614ab Kategorie:

Popis

Ložnicový nábytkový program CHASE je inspirovaný nádechem venkovského stylu, díky kterému snadno vytvoříte útulnou ložnici. Decentní úchytky mosazné spolu s příjemným odstínem bílé barvy propůjčují každému kusu nábytku neutrální a lehký vzhled. Ložnicová sestava CHASE se sestává z šatní skříně o šířce 180 cm, postele s lůžkem o rozměru 180 x 200 cm a 2 noční stolky se 2 zásuvkami. Šatní skříň o hloubce 58 cm, má vnitřní úložný prostor rozdělen do dvou stejně velkých hlavních bloků, kdy se v každém z nich nachází šatní tyč a nad ní vložená jedna police. Dvoulůžková postel s pevným stabilním rámem se 4 nohama a čelem ve standardní výšce 85 cm. Celková konstrukce postele je podpořena středovou latí s výškově nastavitelnou nohou uprostřed, snáze se tak přizpůsobí výšce matrace spolu s roštem, které také bezstarostně vyberete v naší nabídce a které tak budou nejlépe odpovídat vašim individuálním potřebám. Noční stolek je praktickým doplňkem k posteli, jehož úložný prostor se skládá ze 2 zásuvek a stabilita je podpořena 4 nohami. Celá sestava je vyrobena z laminovaného dřevěného materiálu, který je odolný a snadný na údržbu. Snadná a rychlá montáž. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Sestavy a stěny > Ložnicové sestavy,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Ložnicová sestava CHASE bílá - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Ložnicová sestava CHASE bílá - nábytek SCONTO online .cz