Sale!

Sconto Lavice/Botník TERRY bílá matná/bílé sklo, šířka 91 cm

5 599 

Tento model Sconto Lavice/Botník TERRY bílá matná/bílé sklo, šířka 91 cm je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 7199.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 70e80bdac905 Kategorie:

Popis

Lavice TERRY vyřeší sezení při obouvání i v menší předsíni. Poskytne úložný prostor pro boty a doplňky. Díky dělenému prostoru za dvířky získáte krytý úložný prostor, který můžete využít na vše, co potřebujete mít po ruce, ale ne přímo na očích. Otevírání dvířek snadno nastavíte podle chodu vaší předsíně na levostranné nebo pravostranné otevírání. Oceníte i tiché dovíraní dvířek se systémem SOFT CLOSE, a to nejen pokud ji budou využívat vaše ratolesti. Pomalé dovírání chrání také samotnou skříňku, která vám tak bude sloužit řadu let. Lavice TERRY navíc stylově i funkčně doplňuje stejnojmennou kolekci. Lze doplnit o polstrovaný sedák, který zvýší komfort sezení. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Botníky,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Lavice/Botník TERRY bílá matná/bílé sklo, šířka 91 cm - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Lavice/Botník TERRY bílá matná/bílé sklo, šířka 91 cm - nábytek SCONTO online .cz