Sale!

Sconto Konferenční stolek TUCSON 2 akácie

5 599 

Tento model Sconto Konferenční stolek TUCSON 2 akácie je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 7409.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: a8a83f31c9ac Kategorie:

Popis

Nechte do svého domova vstoupit kousek přírody pomocí konferenčního stolku TUCSON. Nabízí vám dvě odkládací plochy vsazené do kovového rámu vytvářející prostý industriální styl. Materiálem není nic jiného než nádherné akáciové dřevo s načervenalou kresbou a strukturou. Desky jsou hrubě opracované s ponechanými povrchovými vadami, což má za následek, že se liší kus od kusu. Toto dřevo se vyznačuje vysokou pevností, odolností i pružností a při správném zacházení, také dlouhověkostí. Kovový rám je přizpůsobený dřevu, a proto je opatřen patinou a poté přelakován do antracitového odstínu. Stolek TUCSON bude zajisté právoplatným a nepostradatelným parťákem k pohovce či křeslu, který poskytne místo k odložení nápoje, knihy i časopisu a ještě k tomu dotvoří jedinečnou atmosféru obýváku. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > Konferenční stolky,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Konferenční stolek TUCSON 2 akácie - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Konferenční stolek TUCSON 2 akácie - nábytek SCONTO online .cz