Sale!

Sconto Konferenční stolek SONOS dub artisan

5 999 

Tento model Sconto Konferenční stolek SONOS dub artisan je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 8299.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 66343e464682 Kategorie:

Popis

Konferenční stolek SONOS zaujme svým přírodním i funkčním designem. Nabízí nejen dostatečně velkou odkládací plochu, ale také prakticky řešený úložný prostor, rozdělený na dvě zásuvky vybavené mechanismem Softclose (tiché dovírání) a odkládacími policemi. Tento prostor určitě nalezne využití pro širokou škálu nepostradatelných drobných předmětů. Příjemným kontrastem zásuvek jsou jejich kovové úchyty v černém matném laku. Celé tělo stolku je vyrobeno v dekoru dubu z laminovaného materiálu, pouze čela zásuvek tvoří masivní dubové dřevo. Konferenční stolek SONOS snadno zapadne do již zařízené domácnosti, anebo v kombinaci s dalšími stejnojmennými prvky dokáže vytvořit jedinečný designový celek. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > Konferenční stolky,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Konferenční stolek SONOS dub artisan - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Konferenční stolek SONOS dub artisan - nábytek SCONTO online .cz