Sale!

Sconto Konferenční stolek RAPALLO kaštan

2 299 

Tento model Sconto Konferenční stolek RAPALLO kaštan je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 2999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: a319a2e70905 Kategorie:

Popis

Konferenční stolek RAPALLO nechává vyniknout výrazné kresbě dřeva. Provedení v přírodním provedení imitující surové dřevo vytvoří příjemnou, domáckou atmosféru. Poskytuje dostatek odkládacího prostoru na horní desce, na poličku si zase můžete pohodlně odložit rozečtenou knihu nebo časopis, hračky nebo třeba deskové hry. Budete mít vše při ruce, ale ne stále na očích a obývák tak bude působit čistě a uklizeně. I přesto, že stolek působí masivním dojmem je snadno přemístitelný, takže se s ním snadno manipuluje a můžete ho snadno postavit prakticky kamkoliv. Zároveň je stůl nenáročný na údržbu a snadno čistitelný, takže ani péče o něj vám nezabere moc času. Konferenční stolek RAPALLO je bezpochyby užitečným pomocníkem v domácnosti, který bude vašemu obýváku slušet. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > Konferenční stolky,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Konferenční stolek RAPALLO kaštan - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Konferenční stolek RAPALLO kaštan - nábytek SCONTO online .cz