Sale!

Sconto Konferenční stolek QUANT 09 dub artisan/čená

3 899 

Tento model Sconto Konferenční stolek QUANT 09 dub artisan/čená je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 5299.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: f04c28028682 Kategorie:

Popis

Pokud máte rádi praktický, funkční a skvěle vypadající nábytek, pak jste na správné adrese. Moderní konferenční stolek QUANT **kombinuje dekor dřeva a kov** a poskytne nejen dostatek odkládacího prostoru na horní desce. **Boční zásuvky** nabízí dodatečné místo, kde elegantně uschováte rozečtenou knihu nebo časopis, hračky nebo třeba deskové hry. Zásuvky disponují systémem **PUSH TO OPEN**, který umožní **otevření dvířek samočinně a téměř nehlučně**. Stačí lehce na ně zatlačit. S konferenčním stolkem QUANT budete mít vše při ruce, ale ne stále na očích. Obývák tak bude působit stále čistě a uklizeně. V kombinaci s dalšími elementy stejnojmenné kolekce vytvoříte interiér v jednotném designu. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > Konferenční stolky,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Konferenční stolek QUANT 09 dub artisan/čená - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Konferenční stolek QUANT 09 dub artisan/čená - nábytek SCONTO online .cz