Sconto Konferenční stolek BOLLO 11 dub artisan/bílá matná

3 649 

Tento model Sconto Konferenční stolek BOLLO 11 dub artisan/bílá matná je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 3649.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: f1cef27e6b3f Kategorie:

Popis

Konferenční stolek BOLLO 11 představuje moderní design v kombinaci **přírodního dekoru dubu artisan** s **bílou matnou barvou**. Jednoduchá konstrukce stolku je vyrobena z **laminovaného dřevěného materiálu**, deska stolu je pak z kvalitního dřevovláknitého **MDF** materiálu. Úložný prostor se skrývá za dvířkami, které jsou opatřeny úchytkou a systémem **SOFT CLOSE**, ten zaručí pohodlné a tiché dovírání. Rozsáhlý otevřený prostor pak slouží k odkládání nejrůznějších věcí, které chcete mít po ruce. Konferenční stolek si lze vybrat jako samotný kus nábytku nebo si můžete vytvořit ladící design při zakoupení více prvků z **programu BOLLO**. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > Konferenční stolky,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Konferenční stolek BOLLO 11 dub artisan/bílá matná - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Konferenční stolek BOLLO 11 dub artisan/bílá matná - nábytek SCONTO online .cz