Sale!

Sconto Komoda ZENO ořech amber/satinované sklo barva čedič, šířka 120 cm

10 399 

Tento model Sconto Komoda ZENO ořech amber/satinované sklo barva čedič, šířka 120 cm je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 14599.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 8e73fefd4dcc Kategorie:

Popis

Komoda ZENO představuje na pohled příjemný nábytek stavěný do moderně zařízené jídelny či obývacího pokoje. To má na svědomí satinované sklo čedičové barvy v kombinaci s přírodním vzhledem dekoru ořechu amber. Díky tomu komoda působí až harmonickým dojmem. Po obou stranách se nacházejí dvířka, která dohromady uschovávají šest polic. Prostřední část obsahuje výklopná dvířka a otevřenou přihrádku s namontovaným LED světlem pro zvýraznění vystavených předmětů. Další úložný prostor tvoří tři zásuvky, jejich samouzavírací mechanismus s tichým dovíráním usnadňuje manipulaci. Dvířka i zásuvky jsou navíc opatřena kovovými úchytkami černé barvy v matném provedení. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Komody,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Komoda ZENO ořech amber/satinované sklo barva čedič, šířka 120 cm - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Komoda ZENO ořech amber/satinované sklo barva čedič, šířka 120 cm - nábytek SCONTO online .cz