Sale!

Sconto Komoda VIVIENNE dub/bílá matná, šířka 135 cm

13 999 

Tento model Sconto Komoda VIVIENNE dub/bílá matná, šířka 135 cm je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 19999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 5fbf34cec9ed Kategorie:

Popis

Komoda VIVIENNE díky zdobným liniím připomíná provensálský styl nábytku. Zároveň je ale doplněná o kovová madla a desku v přírodním dekoru, která naopak působí moderním dojmem. U komody najdete dvě prostorné zásuvky s plstěnou vložkou, která zamezuje posouvání předmětů při jejím otevírání. Pod každou zásuvkou se nachází krytý úložný prostor s otočnými dvířky. Zásuvky a dvířka jsou navíc vybavena tlumeným samozavíráním. V prostřední části komody najdete i otevřený úložný prostor s vloženými policemi. Jedna police je z bezpečnostního skla ESG, zbylé dvě jsou z laminovaného materiálu, který je nenáročný na údržbu. Určitě oceníte i rychlou a snadnou montáž nábytku. Komodu můžete kombinovat s dalším nábytkem z kancelářského programu VIVIENNE. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Komody,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Komoda VIVIENNE dub/bílá matná, šířka 135 cm - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Komoda VIVIENNE dub/bílá matná, šířka 135 cm - nábytek SCONTO online .cz