Sale!

Sconto Komoda SAIGON ořech/barva čedič

9 999 

Tento model Sconto Komoda SAIGON ořech/barva čedič je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 13999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 3ebde860009f Kategorie:

Popis

Komoda SAIGON dokáže zaujmout svým nadčasovým vzhledem v moderním designu a praktickým úložným prostorem. Je vyrobena z MDF materiálu v kombinaci dekoru dřeva a odstínu šedé barvy, jehož povrch se vyznačuje velmi snadnou údržbou. Komoda disponuje uzavřeným úložným prostorem v podobě dvou zásuvek a pěti vložených polic. Dvířka otočného typu zakrývají všechny police. Systém SOFT CLOSE zajišťuje tiché dovírání zásuvek. Kovové úchytky černé barvy v matném provedení podtrhují celkový moderní design komody. Na horní desce o šířce 180 cm se budou vyjímat různé dekorace, ale místo si zde najdou i květiny. Nožky s plastovými kluzáky chrání podlahu před poškozením. Komodu SAIGON lze samostatně začlenit do již zařízeného obývacího pokoje anebo je možné propojení s dalšími stejnojmennými prvky a vytvořit si tak ve vašem interiéru jedinečný designový celek. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Komody,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Komoda SAIGON ořech/barva čedič - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Komoda SAIGON ořech/barva čedič - nábytek SCONTO online .cz