Sale!

Sconto Komoda PRATO alpine lodge/grafit, výška: 89 cm

10 599 

Tento model Sconto Komoda PRATO alpine lodge/grafit, výška: 89 cm je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 14899.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 0d5f25e779c5 Kategorie:

Popis

Chcete svůj interiér rozšířit o další elegantní úložný prostor? Komoda PRATO je v tom případě ideální volba! Kombinace přírodního dekoru alpine lodge s vnitřním korpusem v grafitové barvě působí útulným a moderním dojmem. Komoda PRATO disponuje dvěmi otočnými dvířky, za kterými jsou vloženy celkem dvě police. Další věci si můžete uložit do prostorných zásuvek a otevřené police naopak využít pro dekorace, které doladí váš interiér. Přírodní dekor horní desky navíc dokonale ladí s květinami, různými dekoracemi, nebo může sloužit pro vystavení vašich fotografií. Komoda PRATO je navíc kombinovatelná s dalšími kusy nábytku z programu PRATO. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Komody,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Komoda PRATO alpine lodge/grafit, výška: 89 cm - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Komoda PRATO alpine lodge/grafit, výška: 89 cm - nábytek SCONTO online .cz