Sale!

Sconto Komoda PRATO alpine lodge/grafit, výška 145 cm

8 599 

Tento model Sconto Komoda PRATO alpine lodge/grafit, výška 145 cm je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 12099.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 69c1a1491499 Kategorie:

Popis

Kvalitní komoda PRATO vás okouzlí kontrastem vnitřního korpusu v grafitové barvě s přírodním dekorem alpine lodge. Moderní komoda je praktická díky spojení krytého a otevřeného úložného prostoru. Krytý úložný prostor je zde vytvořený pomocí otočných dvířek, za kterými najdete vloženou polici. Do otevřených polic si můžete vystavit oblíbené knihy a dekorace, které ještě více zútulní váš interiér. Komoda je kombinovatelná s ostatními produkty z nábytkového programu PRATO. Nábytek z tohoto programu má navíc dovírání dvířek a zásuvek typu SOFT CLOSE, které zaručuje šetrné dovírání a chrání nábytek před opotřebením. Elegantní komodu PRATO v přírodním dekoru si jednoduše zamilujete! Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Komody,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Komoda PRATO alpine lodge/grafit, výška 145 cm - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Komoda PRATO alpine lodge/grafit, výška 145 cm - nábytek SCONTO online .cz