Sale!

Sconto Komoda PICADILLY DEA dub/antracitová

5 799 

Tento model Sconto Komoda PICADILLY DEA dub/antracitová je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 8199.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 25882b932b53 Kategorie:

Popis

Hledáte kus nábytku, který vám poskytne odkládací i krytý úložný prostor a ještě k tomu bude ozdobou pokoje? Prostorná, kombinovaná komoda PICADILLY DEA je tou správnou volbou. Díky dělenému odkládacímu prostoru budete mít přehled, kde co máte a vyhnete se tak zoufalému přehrabování ve věcech naházených bez ladu a skladu. Odkládací police, které jsou pěkně schované za dvířky, nabízí prostor, kde lehce uklidíte vše, co nechcete mít na očích, ale rozhodně po ruce. Vysoké, kovové nožky usnadní udržení pořádku pod komodou a navíc díky nim vypadá komoda vzdušně a elegantně. Na horní desce se budou vyjímat vaše dekorace, či květiny, které celou místnost příjemně oživí a zútulní. Komoda PICADILLY DEA zvládne být zajímavým solitérem, ale také součást kombinace s dalšími prvky ze stejnojmenné kolekce, která vytvoří z vašeho obývacího koutku či jídelny příjemné místo. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Komody,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Komoda PICADILLY DEA dub/antracitová - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Komoda PICADILLY DEA dub/antracitová - nábytek SCONTO online .cz