Sconto Komoda NURMES černá/hnědá

2 999 

Tento model Sconto Komoda NURMES černá/hnědá je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 2999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: acba4d80c35d Kategorie:

Popis

Multifunkční komoda NUMRES v **industriálním stylu** vnese do vašeho domova nádech starých továren. **Kovová konstrukce** s rustikální **hnědou barvou** vytváří příjemný kontrast, který zútulní každý interiér. Komodu lze umístit do předsíně, jako přístavný stolek. Můžete si z ní udělat ale i noční stolek, nebo koupelnovou skříňku. Komoda disponuje **vloženou policí**, které je výškově nastavitelná. Otevřený prostor pod horní deskou slouží k vystavení dekorací. **Nastavitelné nožky** slouží k vyrovnání nerovností podlahy. Dvířka jsou vybavena **magnetem**, který zabraňuje jejich otevírání. Komoda je vyrobená z **laminovaného dřevotřískového materiálu** a v kombinaci s kovovou konstrukcí představuje poměrně odolný kus nábytku. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Komody,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Komoda NURMES černá/hnědá - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Komoda NURMES černá/hnědá - nábytek SCONTO online .cz