Sale!

Sconto Komoda NICOLAS 2 dub artisan

2 999 

Tento model Sconto Komoda NICOLAS 2 dub artisan je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 4999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 55b57bb1b2f0 Kategorie:

Popis

Komoda NICOLAS 2 je kus nábytku, který vám poskytne odkládací i krytý úložný prostor a ještě k tomu bude ozdobou pokoje. Kombinovaná komoda díky rozličnému odkládacímu prostoru budete mít přehled, kde co máte a vyhnete se tak zoufalému přehrabování ve věcech naházených bez ladu a skladu. Krom zásuvek budete mít k dispozici i odkládací police, které jsou pěkně schované za dvířky, a tak zde lehce uklidíte vše, co nechcete mít na očích, ale rozhodně po ruce. Středové dvířka jsou variabilní a můžete si tedy zvolit, zda se budou otevírat doprava a nebo doleva. Komoda NICOLAS 2 v kombinaci s dalšími elementy stejnojmenné kolekce vytvoří snadno interiér v jednotném designu. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Komody,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Komoda NICOLAS 2 dub artisan - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Komoda NICOLAS 2 dub artisan - nábytek SCONTO online .cz