Sale!

Sconto Komoda LARIO bílá vysoký lesk, šířka 108 cm

9 399 

Tento model Sconto Komoda LARIO bílá vysoký lesk, šířka 108 cm je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 12499.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 730be48f6ad5 Kategorie:

Popis

Komoda LARIO s vysoce lesklým povrchem vyladí jakýkoli interiér v moderním duchu. Díky svému provedení konstrukce se tak bude skvěle vyjímat v různých místnostech. Velkou výhodou komody je kombinace otevřeného a uzavřeného úložného prostoru. Naleznete zde otevřenou přihrádku s policí, kterou můžete využít pro širokou škálu předmětů, ale ideálně poslouží i pro dekorace. Komoda dále disponuje třemi zásuvkami a dvěma policemi. Police jsou vždy po jedné uschované za dvířky otočného typu. Zde můžete uložit předměty, které nechcete mít přímo na očích. Bezúchytové provedení působí čistým dojmem a podtrhuje celkový styl komody. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Komody,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Komoda LARIO bílá vysoký lesk, šířka 108 cm - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Komoda LARIO bílá vysoký lesk, šířka 108 cm - nábytek SCONTO online .cz