Sale!

Sconto Komoda GABRIELLE dub stirling/alpská bílá, 2 dvířka, 4 zásuvky

8 499  5 999 

Tento model Sconto Komoda GABRIELLE dub stirling/alpská bílá, 2 dvířka, 4 zásuvky je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 8499.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: a07926652f00 Kategorie:

Popis

Komoda GABRIELLE s bytelnou konstrukcí a výrazným korpusem v dekoru dubu stirling příjemně zútulní i vaši ložnici. Hloubka komody o 42 cm zajistí dostatek úložného prostoru, který je členěn do 4 pod sebou umístěných zásuvek a na stranách samostatných skříněk s klasickými otočnými dvířky. Horní deska o šířce 140 cm poskytuje extra prostor, kam lze umístit například dekoraci. Nápomocné úchytky pro snadnější otevírání jsou v dekoru dubu stirling barevně sladěny s korpusem komody. Stabilitu konstrukce podporují také malé nožky. Tištěný povrch zaručuje snadnou údržbu a dlouhou životnost. Snadná a rychlá montáž. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Komody,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Komoda GABRIELLE dub stirling/alpská bílá, 2 dvířka, 4 zásuvky - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Komoda GABRIELLE dub stirling/alpská bílá, 2 dvířka, 4 zásuvky - nábytek SCONTO online .cz