Sale!

Sconto Komoda CIRCLE LINE dub/grafit

9 499 

Tento model Sconto Komoda CIRCLE LINE dub/grafit je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 13299.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 5796010835eb Kategorie:

Popis

Komoda CIRCLE LINE vyladí vaši domácnost v moderním stylu. Za to může spojení jednoduchých linií, matných barev a přírodního nádechu dekoru dubu. Komoda se tak bude perfektně vyjímat v jídelně či obývacím pokoji. Díky praktickému rozložení úložného prostoru má také rozsáhlé využití. Komoda disponuje dvířky z čirého skla, která obsahují jednu skleněnou polici. Ta je osvětlena LED světly pro zvýraznění vystavených předmětů. Další dvě police jsou umístěné v dolní části. Komoda dále obsahuje jednu zásuvku a dvířka s třemi vloženými policemi. Manipulaci zásuvek usnadňuje samouzavírací mechanismus s tichým dovíráním. Dvířka i zásuvky jsou navíc opatřena kovovými úchytkami v matném provedení. Čtyři nožky s plastovými kluzáky dopřávají podlaze větší ochranu. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Komody,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Komoda CIRCLE LINE dub/grafit - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Komoda CIRCLE LINE dub/grafit - nábytek SCONTO online .cz