Sale!

Sconto Komoda CIRCLE LINE dub/grafit, 2 dvířka a 3 zásuvky

8 999 

Tento model Sconto Komoda CIRCLE LINE dub/grafit, 2 dvířka a 3 zásuvky je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 12599.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: f96f64a2dd0c Kategorie:

Popis

Komoda CIRCLE LINE vyladí vaši domácnost v moderním stylu. Za to může spojení jednoduchých linií, matných barev a přírodního nádechu dekoru dubu. Komoda se tak bude perfektně vyjímat v jídelně či obývacím pokoji. Díky praktickému rozložení úložného prostoru má také rozsáhlé využití. Komoda disponuje čtyřmi vloženými policemi, které se nacházejí za dvěma dvířky. Další úložný prostor tvoří tři zásuvky se systémem SOFT CLOSE, který zajišťuje jejich tiché dovírání. Dvířka i zásuvky jsou navíc opatřena kovovými úchytkami v matném provedení. Čtyři nožky s plastovými kluzáky dopřávají podlaze větší ochranu. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Komody,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Komoda CIRCLE LINE dub/grafit, 2 dvířka a 3 zásuvky - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Komoda CIRCLE LINE dub/grafit, 2 dvířka a 3 zásuvky - nábytek SCONTO online .cz