Sale!

Sconto Komoda BRIXEN dub artisan/kosmos šedá, šířka 181 cm

9 999 

Tento model Sconto Komoda BRIXEN dub artisan/kosmos šedá, šířka 181 cm je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 13099.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: f9845a45ca56 Kategorie:

Popis

Komoda BRIXEN zaujme svou kombinací dekoru dubu s šedým odstínem. To vše je skvěle zakomponované do atraktivního provedení konstrukce. Díky tomu působí přírodním dojmem a bude se tak vyjímat v každé moderně zařízené jídelně nebo obývacím pokoji. O dostatečný úložný prostor se postarají čtyři dvířka opatřené kovovými úchytkami, z toho prostřední část je prosklená tvrzeným bezpečnostním sklem. Tento prostor si najde místo zejména pro nádobí, ale také různé dekorace. Korpus komody je vyroben z fóliovaného dřevěného materiálu, zatímco přední část je z kvalitního MDF materiálu. Celou konstrukci podepírají čtyři plastové nohy. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Komody,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Komoda BRIXEN dub artisan/kosmos šedá, šířka 181 cm - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Komoda BRIXEN dub artisan/kosmos šedá, šířka 181 cm - nábytek SCONTO online .cz