Sale!

Sconto Komoda ALISON dub artisan/bílá, 5 zásuvek, 1 dvířka

5 999 

Tento model Sconto Komoda ALISON dub artisan/bílá, 5 zásuvek, 1 dvířka je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 8499.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: e4197c5c0128 Kategorie:

Popis

Komoda ALISON svým jednoduchým designem a funkčním provedením vyplní prostor vaší ložnice. Kombinace přírodního dekoru dubu artisan a bílé barvy dodá celé místností jemný nádech a díky tomu tak zapadne do moderně zařízených interiérů. Celkem obsahuje pět zásuvek a jedny posuvná dvířka, která chrání úložný prostor s jednou šatní tyčí. Tato komoda vám tedy poslouží i jako šatní skříň. Zásuvky navíc disponují funkcí push to open, pro otevření vám na ně stačí lehce zatlačit. Na horní desce komody máte další místo, kam můžete dokonce umístit různé dekorace, fotografie, ale i rostliny. Laminovaný dřevěný materiál se vyznačuje snadnou údržbou. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Komody,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Komoda ALISON dub artisan/bílá, 5 zásuvek, 1 dvířka - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Komoda ALISON dub artisan/bílá, 5 zásuvek, 1 dvířka - nábytek SCONTO online .cz