Sale!

Sconto Komoda ADDISON dub wotan/šedá, 2 dvířka, 2 zásuvky

6 199  4 499 

Tento model Sconto Komoda ADDISON dub wotan/šedá, 2 dvířka, 2 zásuvky je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 6199.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: e816a7c06c9b Kategorie:

Popis

Jednoduchý design a funkčnost vám poskytne komoda ADDISON. Přírodní vzhled, který velmi věrohodně napodobuje dekor dubu wotan, a šedá barva zvýrazňující korpus komody, dohromady působí příjemným útulným dojmem. Úložný prostor je rozčleněn do dvou zásuvek s kovovým mechanismem a tichým chodem při vysouvání. Za jedním párem otočných dvířek se nachází další praktický úložný prostor. Celkový dojem dotváří decentní úchytky, které usnadňují manipulaci při každodenním užívání. K celkové stabilitě komody přispívají nenápadné nožky. Komoda je vyrobena z odolného materiálu, který je snadný na údržbu. Snadná a rychlá montáž. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Komody,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Komoda ADDISON dub wotan/šedá, 2 dvířka, 2 zásuvky - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Komoda ADDISON dub wotan/šedá, 2 dvířka, 2 zásuvky - nábytek SCONTO online .cz