Sale!

Sconto Knihovna BOLLO 8 dub artisan/bílá matná

5 269 

Tento model Sconto Knihovna BOLLO 8 dub artisan/bílá matná je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 8499.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 9561707c766c Kategorie:

Popis

Knihovna **BOLLO 8** kombinuje přírodní **dekor dubu artisan** s **bílou matnou barvou**, což působí příjemným dojmem. Skvěle se tak bude vyjímat zejména v moderně zařízeném interiéru. Do uzavřené části o šířce 123 cm můžete krom samotných knih umístit i různé předměty. Naleznete zde čtyři dvířka se systémem **SOFT CLOSE**, která zaručí pohodlné a tiché dovírání. Namontované úchytky vám dále usnadní celkovou manipulaci. Korpus knihovny je vyroben z **laminované dřevotřískové desky**, přední část pak z kvalitní **MDF**. Celou konstrukci podepírá pět kovových noh. Knihovnu lze vybrat jako samotný solitér nebo si můžete vytvořit jednotný design při zakoupení více prvků z **programu BOLLO**. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Knihovny,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Knihovna BOLLO 8 dub artisan/bílá matná - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Knihovna BOLLO 8 dub artisan/bílá matná - nábytek SCONTO online .cz