Sconto Jídelní stůl YOGA NATUR přírodní palisandr/černá

10 999 

Tento model Sconto Jídelní stůl YOGA NATUR přírodní palisandr/černá je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 10999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: a017680bcb71 Kategorie:

Popis

Máte rádi přírodní materiál a hledáte něco neotřelého? Pak určitě nezůstane bez vašeho zájmu jídelní stůl YOGA. Spojení kovové podnože a desky o tloušťce 2,60cm z masivního palisandrového dřeva, vytváří příjemnou kombinaci v jednoduchém designu s industriálním nádechem. Typickým znakem pro toto dřevo je silná žilková struktura, jejímž dekorativním prvkem je přirozená kresba, stejně tak červené zabarvení. Díky ručnímu zpracování, přiznaným vadám dřeva se každý kus stává jedinečným, což taky ve výsledku může způsobit, že se mírně bude váš vybraný stůl lišit od produktové fotografie. Týká se to i kovové podnože, která je opatřena patinou a nakonec přelakována. Doporučujeme si prohlédnout celý stejnojmenný program YOGA, kde najdete ještě více kousků, se kterými můžete tento stůl sladit. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > Jídelní stoly,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Jídelní stůl YOGA NATUR přírodní palisandr/černá - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Jídelní stůl YOGA NATUR přírodní palisandr/černá - nábytek SCONTO online .cz