Sale!

Sconto Jídelní stůl VENEDIG bílá/patina

5 399 

Tento model Sconto Jídelní stůl VENEDIG bílá/patina je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 6999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: bb740c7ff705 Kategorie:

Popis

Postrádá vaše jídelna jednoduchý a praktický stůl? Dáváte přednost světlým tónům a romantickému stylu Provence? Pak by vás mohl zaujmout rozkládací jídelní stůl VENEDIG. Jeho jemné zbarvení v bílém odstínu s patinou staršího nábytku a zdobné okraje desky stolu dokonale doladí váš romantický jídelní koutek. Díky výsuvnému synchronizovanému systému lze snadno rozložit a vytvořit tak další místo pro případnou návštěvu. Stůl je vyroben z laminované dřevotřískové desky ze snadno udržovatelným povrchem. Díky tvaru pravého úhlu podnože se vyznačuje i dobrou stabilitou. V kombinaci se stejnojmennými prvky dokáže stůl VENEDIG vaši domácnost přetvořit v kouzelný útulný venkovský styl jižní Francie. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > Jídelní stoly,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Jídelní stůl VENEDIG bílá/patina - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Jídelní stůl VENEDIG bílá/patina - nábytek SCONTO online .cz