Sale!

Sconto Jídelní stůl VANCOUVER dub/černá

21 699  16 999 

Tento model Sconto Jídelní stůl VANCOUVER dub/černá je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 21699.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 9df199254c11 Kategorie:

Popis

Přírodní jídelní stůl VANCOUVER z masivního dubového dřeva v kombinaci s černými kovovými nohami ve tvaru „U“, určitě vás zaujme svým industriálním stylem i zpracováním. Kombinace teplého odstínu dřeva ve spojení s černým kovem, je vždy tím pravým propojením k vytvoření útulné atmosféry ve vaší jídelně. Stolní deska je z kvalitně zpracované průběžné dubové spárovky o síle 4 cm. Po delších stranách líce je nepravidelně zkosená pod úhlem téměř 45°, což podtrhuje její přírodní styl. Robustní kovové nohy jsou opatřeny kvalitním práškovým lakem v černé matné barvě, mají obdélníkový průřez o rozměru 8 x 4 cm. Ve spodní části jsou opatřeny plastovými rektifikačními kluzáky, zabraňující poškození podlahové krytiny a garantující dokonalé vyvážení celého stolu. Rozteč mezi nohami je 114 cm na delší straně, 52 cm na kratší. Světlá výška k desce je 71 cm. Ze spodní části je deska vyztužena na třech místech kovovými L profily, zabraňujícími nechtěné zkrucování. Povrchová úprava je transparentním olejem. Ke stolu je možné umístit až 8 židlí. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > Jídelní stoly,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Jídelní stůl VANCOUVER dub/černá - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Jídelní stůl VANCOUVER dub/černá - nábytek SCONTO online .cz