Sale!

Sconto Jídelní stůl s rozkladem MALAVA bílá, vysoký lesk

12 999 

Tento model Sconto Jídelní stůl s rozkladem MALAVA bílá, vysoký lesk je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 16699.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: c75177e2e793 Kategorie:

Popis

Moderní jídelní stůl MALAVA s deskou z MDF, v provedení v bílém vysokém lesku se stane výraznou a funkční součástí moderního interiéru. Velikost složeného stolu je 140×80 cm, rozložená deska je dlouhá 180 cm. Součástí desky stolu, která má oblé tvary, je i 6 mm silné temperované bílé sklo „Superwhite“ a přídavná 40 cm široká MDF deska, která je výklopná a při složeném stole ukryta pod hlavní deskou. Přídavná deska je také z MDF bílé barvy ve vysokém lesku a opatřena vyfrézovaným madlem, pro snazší vytažení desky. Centrální noha obdélníkového průřezu o rozměrech 30×12 cm je z MDF bílé barvy ve vysokém lesku, stejně jako podstavec, který má rozměry 80x50x4 cm. Deska je z centrální nohou spojena kovovou konstrukcí, která zároveň celý stůl vyztužuje a zpevňuje. Přes svoji velikost stůl působí lehce a subtilně, své místo najde nejen v moderních interiérech. Ke stolu je možné umístit až 8 židlí. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > Jídelní stoly,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Jídelní stůl s rozkladem MALAVA bílá, vysoký lesk - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Jídelní stůl s rozkladem MALAVA bílá, vysoký lesk - nábytek SCONTO online .cz