Sale!

Sconto Jídelní stůl KINGSTON dub, šířka 120 cm

8 499 

Tento model Sconto Jídelní stůl KINGSTON dub, šířka 120 cm je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 10999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 94d3391fbac8 Kategorie:

Popis

Přírodní jídelní stůl KINGSTON z masivního dubového dřeva zaujme svým rustikálním stylem i zpracováním. Je vyroben v jednoduchém designu, ve světlejším přírodním odstínu. Výborně se hodí a bude velmi elegantním prvkem nejen v moderních, ale i klasicky laděných jídelnách, kuchyních a obývacích prostorách. Čisté linie a vysoce kvalitní řemeslné zpracování dřevěného masivu nastavuje okouzlující akcenty a podtrhuje útulnou atmosféru v interiéru. Tento jídelní stůl vás zve nejen k odpočinku, ale i k setkávání s rodinou i přáteli ve svátečních i všedních okamžicích. Stolní deska je z kvalitně zpracované průběžné dubové spárovky o síle 2 cm, čtyři hranaté nohy mají čtvercový průřez o rozměru 10 x 10 cm. Ve spodní části jsou opatřeny plastovými kluzáky, zabraňující poškození podlahové krytiny. Povrchová úprava je transparentním olejem. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > Jídelní stoly,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Jídelní stůl KINGSTON dub, šířka 120 cm - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Jídelní stůl KINGSTON dub, šířka 120 cm - nábytek SCONTO online .cz