Sale!

Sconto Jídelní stůl GURU STONE akácie/kov

19 199  11 999 

Tento model Sconto Jídelní stůl GURU STONE akácie/kov je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 19199.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: bcc72a75dbe4 Kategorie:

Popis

Jídelní stůl GURU představuje atmosféru rodinného klidu a pohody. Stává se tak tou pravou volbou pro setkání s rodinou i přáteli. Tóny exotického dřeva jsou vyrobeny z masivu indické akácie pocházející z kontrolovaných plantáží. Díky překříženým kovovým nožkám se stůl stává stylovým a stabilním zároveň. Akáciové dřevo je materiál, který přirozeně podléhá proměnám, může mít pruhovanou nebo skvrnitou strukturu. Typické pro tento druh nábytku jsou přiznané vady dřeva a ruční, hrubé zpracování, které dodává každému kusu naprostou originalitu a díky které se může lehce lišit od produktové fotografie. K jeho největším přednostem patří dlouhá životnost a odolnost. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > Jídelní stoly,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Jídelní stůl GURU STONE akácie/kov - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Jídelní stůl GURU STONE akácie/kov - nábytek SCONTO online .cz