Sale!

Sconto Jídelní stůl EDMONTON dub/černá, šířka 160 cm

7 999 

Tento model Sconto Jídelní stůl EDMONTON dub/černá, šířka 160 cm je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 15999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 7e7368ff26c9 Kategorie:

Popis

Přírodní jídelní stůl EDMONTON z masivního dubového dřeva v kombinaci s černými kovovými nohami ve tvaru „A“, zaujme svým rustikálním stylem i zpracováním. Čisté linie a vysoce kvalitní řemeslné zpracování dřevěného masivu nastavuje okouzlující akcenty a podtrhuje útulnou atmosféru v interiéru. Tento jídelní stůl vás zve nejen k odpočinku, ale i k setkávání s rodinou a přáteli ve svátečních i všedních okamžicích. Stolní deska je z kvalitně zpracované průběžné dubové spárovky o síle 4 cm. Robustní kovové nohy jsou opatřeny kvalitním práškovým lakem v černé matné barvě, mají obdélníkový průřez o rozměru 8 x 2 cm. Ve spodní části jsou opatřeny plastovými rektifikačními kluzáky, zabraňující poškození podlahové krytiny a garantující dokonalé vyvážení celého stolu. Rozteč mezi nohami je 84 cm na delší straně, 61 (17 u desky) cm na kratší. Ze spodní části je deska vyztužena na třech místech kovovými L profily, zabraňujícími nechtěné zkrucování. Povrchová úprava je transparentním olejem. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > Jídelní stoly,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Jídelní stůl EDMONTON dub/černá, šířka 160 cm - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Jídelní stůl EDMONTON dub/černá, šířka 160 cm - nábytek SCONTO online .cz