Sale!

Sconto Jídelní stůl CORNELIUS lanýžová, matná

8 819 

Tento model Sconto Jídelní stůl CORNELIUS lanýžová, matná je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 14699.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 865ca59e590a Kategorie:

Popis

Elegantní, v jemném lanýžovém odstínu s možností rozložení. To je jídelní stůl CORNELIUS. Stane se výraznou a funkční součástí každé moderně laděné jídelny. Součástí desky stolu, která má ostře řezané rysy a tvary, je i 4 mm silné temperované lanýžově zbarvené sklo. K rozložení je přídavný díl – 40 cm široká MDF deska, která je výklopná a při složeném stole ukryta pod hlavní deskou. Celková síla desky je 5 cm. Přídavná deska je také v lanýžovém matném provedení, bez krycího skla a opatřena vyfrézovaným madlem, pro snazší vytažení desky. Centrální noha je v netradičním lichoběžníkovém tvaru s otvorem uprostřed o rozměrech 74 (46 u podesty) cm, šíře je 18 cm a síla stěny je 7 cm. Podesta je z MDF desky a krytá sklem, velikost 80 x 50 x 3 cm. Výška stolu je 76 cm. Deska je s centrální nohou spojena kovovou konstrukcí, která zároveň celý stůl vyztužuje a zpevňuje. Přes svoji velikost stůl svým odlehčujícím designem působí lehce a subtilně, své místo najde nejen v moderních interiérech. Ke stolu je možné umístit až 8 židlí. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > Jídelní stoly,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Jídelní stůl CORNELIUS lanýžová, matná - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Jídelní stůl CORNELIUS lanýžová, matná - nábytek SCONTO online .cz