Sale!

Sconto Jídelní stůl BROLO dub catania/černá

5 499 

Tento model Sconto Jídelní stůl BROLO dub catania/černá je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 7099.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 99a592f3e868 Kategorie:

Popis

Atraktivní jídelní stůl BROLO v kouzelné barevné kombinaci černé barvy a dekoru dřeva s možností výsuvného synchronizovaného rozložení. Tento stůl bude jedinečným doplňkem vaší jídelny a příjemným společníkem pro chvíle strávené s rodinou, nebo přáteli. Prostorná deska stolu je umístěna na sloupovém podstavci, který působí velmi esteticky a zároveň umožnuje pohodlné umístění židlí kolem něj. Je vyrobený z vysoce kvalitní laminované desky. Horní deska v dekoru dubu spolu s černým provedením středové nohy vytváří dokonalý kontrast. Stůl BROLO lze samostatně zakomponovat do vašeho již zařízeného interiéru, nebo se může stát součástí stejnojmenné kolekce a spolu tak vytvořit jedinečný designový celek. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > Jídelní stoly,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Jídelní stůl BROLO dub catania/černá - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Jídelní stůl BROLO dub catania/černá - nábytek SCONTO online .cz