Sale!

Sconto Čalouněná postel REAGAN šedá, 180×200 cm

31 999 

Tento model Sconto Čalouněná postel REAGAN šedá, 180×200 cm je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 44999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 06df0ea76557 Kategorie:

Popis

Manželská postel REAGAN poskytuje vysoký komfort pro váš zdravý a bezstarostný spánek. Lůžko se skládá ze dvou vrstev, základ tvoří 9zónová pružinová matrace taštičkového typu a na ní umístěná pěnová vrstva o výšce 2 cm a střední tvrdosti T-25. Přímo na ložné ploše o rozměrech 180×200 cm se nachází HR 30 topper, praktická a zároveň pohodlná krycí vrstva o výšce 6 cm, která přispěje k vašemu nerušenému spánku a zároveň prodlouží životnost vaší matrace. Potah topperu je snímatelný a lze ho prát až na 40 °C. Robustní, dřevěný rám postele i čelo postele jsou potaženy na dotek příjemnou tkaninou s prošíváním. Určitě oceníte úložný prostor, který je zabudovaný přímo v rámu postele a je dostupný ze strany po nadzvednutí lůžka. Další bonusový úložný prostor je zabudovaný v konstrukci čela, který je dostupný sklopením přední části čela. Oporou postele jsou plastové nohy, které přispívají k celkové stabilitě. Snadná a rychlá montáž. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Postele > Manželské postele,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Čalouněná postel REAGAN šedá, 180x200 cm - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Čalouněná postel REAGAN šedá, 180x200 cm - nábytek SCONTO online .cz