Sale!

Sconto Botníková skříň SHC-629 dub

3 199 

Tento model Sconto Botníková skříň SHC-629 dub je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 4299.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: cc34818ff262 Kategorie:

Popis

Boty poházené nedbale po zemi nepůsobí dobře na pohled a navíc ztrácíte přehled. Díky dělenému prostoru policové skříně SHC-629 budete mít své boty hezky pohromadě. Navíc bude váš vstupní prostor vypadat stále uklizeně. Do skříně lze uschovat až 28 párů bot, což ocení nejen početnější rodina, ale i milovnice krásných bot. Police lze nastavit tak, aby se vám do skříně vešly i různě vysoké boty. Součástí botníku je také zrcadlo, které bude pomocníkem, který vás při odchodu upozorní, že je třeba něco poupravit a ještě k tomu zvládne příjemně prosvětlit a opticky zvětšit i sebemenší vstupní prostor. Zvedněte boty z podlahy a vytvořte z vaší předsíně opět místo, kde bude radost vítat hosty. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Botníky,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Botníková skříň SHC-629 dub - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Botníková skříň SHC-629 dub - nábytek SCONTO online .cz