Sale!

Sconto Botníková komoda VALLE bílá matná/dub

10 999 

Tento model Sconto Botníková komoda VALLE bílá matná/dub je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 13999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: c6a5d1bf3322 Kategorie:

Popis

Botníková komoda VALLE vnese do vaší předsíně kouzlo venkova. Poskytne **úložný prostor až 9 párům bot** a najde se i místo pro odložení osobních věcí. **Policemi dělený prostor** za dvířky se postará o dokonalý přehled. Do zásuvky si můžete odložit nezbytné drobnosti a doplňky, které potřebujete mít při odchodu z domova hned po ruce. A nevadí, že jste trochu nerozhodní nebo roztržití. Díky **mechanismu tichého dovírání dvířek**, můžete dvířka i zásuvku bezpečně a tiše otevírat a zavírat jak je jen potřeba. Na horní desce se bude vyjímat květina nebo dekorace, které celou místnost příjemně oživí a zútulní. Vaše předsíň či hala se díky botníkové komodě VALLE stane opět místem, kde bude radost vítat návštěvu. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Botníky,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Botníková komoda VALLE bílá matná/dub - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Botníková komoda VALLE bílá matná/dub - nábytek SCONTO online .cz