Sale!

Sconto Botníková komoda VALLE bílá matná/dub

17 499 

Tento model Sconto Botníková komoda VALLE bílá matná/dub je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 22199.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 6bc951da456b Kategorie:

Popis

Hromadí se vám stále více bot a vy přemýšlíte kam je všechny umístit a zároveň vytvořit v předsíni příjemnou atmosféru? Řešením může být komoda VALLE. Poskytne **úložný prostor až pro 15 párů bot** a najde se i místo pro odložení osobních věcí. **Policemi dělený prostor** za dvířky se postará o dokonalý přehled. **Do zásuvek si můžete odložit nezbytné drobnosti** a doplňky, které potřebujete mít při odchodu z domova hned po ruce. A nevadí, že jste trochu nerozhodní nebo roztržití. Díky mechanismu **tichého dovírání dvířek**, můžete dvířka i zásuvku bezpečně a tiše otevírat a zavírat jak je jen potřeba. Na horní desce se bude vyjímat květina nebo dekorace, které celou místnost příjemně oživí a zútulní. Pokud vám to dispozice chodby dovolí, můžete komodu VALLE volně kombinovat a dalšími prvky stejnojmenné kolekce vytvoříte plně funkční a reprezentativní uvítací prostor. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Botníky,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Botníková komoda VALLE bílá matná/dub - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Botníková komoda VALLE bílá matná/dub - nábytek SCONTO online .cz