Sale!

Sconto Botníková komoda MEMPHIS dub artisan

6 699 

Tento model Sconto Botníková komoda MEMPHIS dub artisan je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 8899.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: d52e9bd75704 Kategorie:

Popis

Botníková komoda MEMPHIS poskytne **dostatek krytého prostoru** pro vaše oblíbené kousky. **Přírodní vzhled dvířek v dekoru dřeva s výraznou kresbou** v kombinaci s efektním **vyfrézovaným úchytem** působí elegantně. Botník pojme až 16 párů bot a vaše předsíň bude přesto stále působit uklizeným dojmem. Díky 3 **policemi dělenému prostoru** budete mít stále přehled. Do zásuvky si můžete odložit nezbytné drobnosti a doplňky, které potřebujete mít při odchodu z domova hned po ruce. Na horní desce se budou vyjímat vaše dekorace, či květiny, které celou místnost příjemně oživí a zútulní. Pokud vám to dispozice chodby dovolí můžete komodu MEMHIS volně kombinovat a dalšími prvky stejnojmenné kolekce vytvoříte plně funkční a reprezentativní uvítací prostor. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Botníky,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Botníková komoda MEMPHIS dub artisan - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Botníková komoda MEMPHIS dub artisan - nábytek SCONTO online .cz