Sale!

Sconto Botník SHC-220 dub sonoma

1 499 

Tento model Sconto Botník SHC-220 dub sonoma je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 1999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 67e826a5ae76 Kategorie:

Popis

V malém bytě je dostatek úložného prostoru základ. Komoda SHC-220 je praktickým řešením, které poskytne dostatek úložného prostoru. Do variabilních polic se vejde až 15 párů bot, ale může být i skvělým pomocníkem v jídelně pro uložení nádobí, oblečení nebo sezónních doplňků. Otvory v zadní straně slouží k průběžnému odvětrávání vnitřního prostoru. Na horní desce vyniknou vaše dekorace, či květiny, které celou místnost příjemně oživí a zútulní. Přírodní provedení v dekoru dřeva s jemnou strukturou bude malému prostoru opravdu slušet. Pokud vám to dispozice místnosti dovolí lze komodu SHC-220 volně kombinovat s jinými kousky nábytku ve stejném dekoru. Tím vytvoříte interiér v jednotném designu, který bude působit elegantně a nadčasově. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Botníky,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Botník SHC-220 dub sonoma - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Botník SHC-220 dub sonoma - nábytek SCONTO online .cz