Sale!

Sconto Botník FLAP bílá vysoký lesk, výška 107 cm, zásuvka

4 499 

Tento model Sconto Botník FLAP bílá vysoký lesk, výška 107 cm, zásuvka je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 5999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 9cf3796e154b Kategorie:

Popis

**Výklopný botník** FLAP osloví každého, kdo upřednostňuje praktičnost a minimalistický design. **Puristický čistý vzhled lakovaných dvířek** působí na první pohled téměř neviditelně, uvnitř botníku se ale skrývá dostatek úložného prostoru na boty. Do **boxů za výklopnými dvířky** snadno umístíte všechny ty boty, které by se jen tak válely po zemi a vaše předsíň bude působit uklizeně. Do **zásuvky** si můžete odložit nezbytné drobnosti a doplňky, které potřebujete mít při odchodu z domova hned po ruce. **Zadní strana je otevřená**, aby se zajistilo **dostatečné odvětrávání** úložného prostoru. S botníkem FLAP vytvoříte i z malé předsíně **plně funkční a reprezentativní uvítací prostor**. Pokud vám to dispozice chodby dovolí lze volně kombinovat různé výšky botníků a získat tak kompaktní odkládací prostor na boty v jednotném designu. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Botníky,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Botník FLAP bílá vysoký lesk, výška 107 cm, zásuvka - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Botník FLAP bílá vysoký lesk, výška 107 cm, zásuvka - nábytek SCONTO online .cz